Два медичні заклади одещини отримали потужну допомогу!
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-080224.6c5d0b01e928fbef0408feaf1e84861e15.jpg)
Щодня медичні заклади по всій нашій країні приймають нові виклики, кожного дня до них звертається незлічена кількість людей. Це стосується не тільки цивілного населення, але й військових, яким потрібна медична допомога та реабілітація, тому що від неї залежить подальше майбутнє кожного бійця і людини в цілому!
Все це було б неможливе без місцевих діячів, які організували логістику, та повністю взяли на себе всі організаційні роботи для здійсненні цієї місії – це Олександр Пилипенко та його син Сергій Пилипенко!
І разом з ними, команда “ГО” GloBee Intrnational за підтримки Міжнародної асоціації здоров`я привезли потужну допомогу до Комунального некомерційного підприємства “Березівський міський центр медико-санітарної допомоги” та Одеської обласної лікарні!
До обох закладів були передані:
- — Інвалідні візки
- — Туалетні крісла-стільці
- — Тренажери для відновлення (велотренажери)
- — Та багато медичних матеріалів тощо.
Дякуємо нашим друзям та партнерам, які нам допомогали! Насамперед це компанія Space-Eye та Діаспора Українців в Норвегії!
Окрема велика вдячність нашим лікарям за їх відданість та важку працю! Разом до перемоги!
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-080224.47789156d3c157109131f2ab48212fdb15.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-080224-2.3923dc65cc260e811f6bdc490164824a15.jpg)
![](/assets/components/phpthumbof/cache/globee-080224-3.5f5ffb6337f5fcdfcb6f74a9c618ab1515.jpg)