25 листопада – День пам’яті жертв Голодомору
![](/assets/components/phpthumbof/cache/251123.dd24ae927b0ad6b75e9f8c21f4247ca815.jpg)
Сьогодні Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Цьогоріч ми вдруге віддаємо шану жертвам сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни. Нинішні трагічні події та чергові злочини росіян демонструють, що жива пам’ять – надзвичайно важлива.
Цього дня згадаємо про мільйони людських життів, які втратила Україна. О 16:00 запалимо свічку пам’яті у вікні на знак скорботи за загиблими та віри в нашу Перемогу.
Пам’ятаємо, єднаємося, переможемо!
![](/assets/components/phpthumbof/cache/251123.527d92198bbd9fd9af5f0e10a05e424715.jpg)